אודות פדנטים - חברת ניקיון למשרדים

מבראשית דרכנו אי שם לפני כשתי עשורים ובעצם עד היום.. חיוך אמיתי עולה על פנינו כשלקוחות מקבלים אותנו בקריאת שמחה ‘הפדנטים הגיעו’ אימצנו את השם/כינוי המחייב הזה באהבה רבה תוך שאנו מבינים את גודל האחריות ועושים הכל למען נהיה ראויים לשאת בשם זה

השם ‘פדנטים’ אומר בעצם הכול ואין לנו אפשרות להפגין פחות ממצוינות היות וזהו שמנו עם כל המשתמע מכך..
פדנטים שרותי ניקיון נוסדה בהבנה ברורה בערך וחשיבות הניקיון המיטבי ברמה ‘הפדנטית’ במשרדים ובתי עסק, אנו מאמינים שבעסק מקצועי ומכובד, לרמת הניקיון תפקיד חשוב המשפיע בין היתר על התנהלות הצוות במשרד, מנעים את זמנכם ומשדר רושם מקצועי בעת אירוח לקוחות אצלכם במשרד.

ניקיון משרדים בתל אביב והמרכז

חברת ניקיון למשרדים פדנטים

בין כל כך הרבה חברות ניקיון שנותנות שרותי ניקיון למשרדים  ברמה הבסיסית במקרה הטוב.. חשוב לנו מאוד להיבדל ולתת מענה ללקוחות ‘פדנטים’ – לקוחות שרוצים ניקיון מעבר ל’להעביר סחבה’ לקוחות שניקיון חשוב להם ואנחנו לא מדברים על לרוקן פחים ולשטוף ‘בערך’ את הכוסות.. אנחנו בהחלט נותנים מענה ראוי לאותם לקוחות שפשוט רוצים ניקיון אמיתי ומתכוונים לכך.

שרותי ניקיון למשרדים מלווה בשירות נהדר

מעבר לדאגה וההקפדה הידועה שלנו בכל הקשור לניקיון. אנו רואים בנושא השירות ללקוח חשיבות רבה. כל התנהלות שלנו מולכם תלווה בשירות אישי, אדיב ומאוד אכפתי כלפי הצרכים שלכם.

חרטנו על דגלנו מצוינות ומקצועיות וכל עסק קטן כגדול הינו אתגר עבורנו לספק את כל צרכיו ולעשות זאת בחיוך ועל הצד הטוב ביותר. ואנו בהחלט עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת רמת הניקיון אותה אנו מציגים וטיב השירות.

חברות ניקיון בעיקר בערים רווי משרדים- תל אביב , רמת גן והמרכז יש פשוט המון… אם שפר מזלכם תמצאו חברת ניקיון למשרדים מצטיינת ומבריקה לשנים ארוכות של משרדים נקיים ושקט נפשי:-)

חברת ניקיון פדנטים מתנהלת בסדר מופתי וחריג בתחום. הדבר בא לידי ביטוי מייד בשיחה הראשונה שלכם אלינו.(אתם תרגישו בכך:-) וחשוב לציין שאנו נקבל אתכם כלקוחות רק במצב שנוכל לתת לכם את מלוא תשומת הלב וכמובן את התמורה המלאה לכסף שלכם בניקיון אמיתי מכל הלב!

סוד ההצלחה שלנו טמון במתן שרותי ניקיון למשרדים תוך השמה מדויקת ע”פ הצרכים הייחודיים שלכם

ניקיון משרדים מיטבי ממש לא מסתיים רק בשליחת עובד אליכם. אנו מוודאים שהעובד באמת מתאים לכם ע”פ הצרכים שלכם עליהם תשאלו בהרחבה על ידנו. וצרכים אלו אגב מתועדים אצלנו תחת שמכם במערכת CRM אותה אנו תמיד מעדכנים ובעצם כל דגש שמסרתם לנו יישאר רשום ונדאג ליישמו תמיד ולהנחות כל עובדת שתגיע אליכם בהתאם ולוודא שהיא נכונה ומתאימה ליישם את בקשותיכם כראוי ובלב שלם.

שליחת עובד לא מתאים אליכם, זה מתכון לכישלון מראש ולא בהכרח חשוב עד כמה טוב הוא בניקיון משום שיש פרמטרים נוספים שבהחלט משפיעים על ההתקשרות העובד צריך להיות נעים ולא אגרסיבי בהתנהלות שלו מולכם וזאת רק דוגמה אחת ששלפנו ככרגע תוך כתיבת שורות אלו, האמינו לנו יש עוד פרמטרים ואם אתם רווי ניסיון בהתנהלות מול עובדי חברות ניקיון למשרדים, אתם בוודאי מבינים היטב את כוונותינו וחשיבות ההתאמה.

אפרופו השמת עובדים מתאימים, העובדים שלנו פשוט מקסימים:-) יש עשרות המלצות פה באתר , בגוגל ובאפליקצציות שונות כמו “איזי” שמספרות את סיפורם בהרחבה. סיפור על מסירות אין קץ, אהבה לניקיון, שרות אדיב וסיפור על פדנטים אמתיים!  הם ללא ספק מקור גאוותינו וגורפים את מרב הקרדיט אנחנו מבחינתו לא חוסכים משאבים וזמן בבחירת העובדים המצוינים והנכונים ע”פ ניסיוננו רב השנים למלאכת ניקיון משרדים. כדי להבין את תהליך הגיוס הקפדני שלנו, אתם מוזמנים לנסות להתקבל לשרותינו ולראות בעצמכם עד כמה אנו מוודאים ובודקים כל דבר וכמה שלבים צריכים העובדים לעבור לפני שהם מגיעים לניקיון המשרד שלכם.

בקבלת עובד/ת לצוות. אנו מוודאים אמינות ללא סייג, אחריות, רצון טוב, אכפתיות וכמובן יידע וניסיון בניקיון, למרות שזה הדבר היחידי שאפשר ללמד כמעט את כולם..

לאחר שמצאנו עובדת שעונה לקריטריונים האלו, דאגתנו הי לשמר אותה וזאת תורה בפני עצמה אבל על קצה המזלג -נאמר שעובדים נהנים אצלנו מיחס נדיר (אתם תראו אותם מחייכים ואתם מוזמנים לשאול אותם עליינו כל שאלה שתרצו)שכר הוגן, תנאים מלאים לפי צוו ההרחבה האחרון בענף הניקיון ובונוסים גבוהים בשכר. הבונוסים נקבעים על פי פרמטרים שתכליתם להבטיח את שביעות רצונכם. ההתנהלות שלנו מול העובדים מותירה אצלנו בצוות הקבוע עובדים מעולים , לאורך שנים ארוכות לטובת ניקיון המשרדים שלכם על הצד הטוב ביותר.

אם אתם כרגע בחיפושים אחר חברת ניקיון למשרדים שלכם, חייגו אלינו עכשיו 1700-70-70-74 מבטיחים להבריק בשבילכם:-)

שתי
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו :) Skip to content