חברת ניקיון מומלצת למשרדים בתל אביב ואזור המרכז

במידה ויש לכם כבר ניסיון עם חברות ניקיון, יש סיכוי שאתם די סקפטיים ביחס לאפשרות שבה אתם חיים ועובדים במשרד נקי ברמה גבוהה ובאופן קבוע.

אפשר להבין אתכם, מרבית חברות הניקיון לא מציגות ניקיון ברמה גבוהה ובטח לא לאורך זמן.

חשוב לנו שתדעו שאנחנו שונים ונשמח להוכיח את זה בניקיון במשרד שלכם, עוד טרם תחליטו באם לשים את מבטחם בעובדת הניקיון שלנו

כן! אנחנו יותר מנשמח להגיע לניקיון ניסיוני בו תוכלו להכיר אותנו טוב יותר, להתרשם מרמת הניקיון, השירות ושיטות העבודה היעילות שיאירו לכם את המשרד.

אנו משרתים לא מעט לקוחות שחלקם מאוד מאוד “פדנטים” אנו נותנים להם שירות רציף וקבוע לאורך שנים,

חלקם לפני שפגשו בנו, היו טרודים באופן תכוף בבעיות ניקיון, בחוסר שביעות רצוף מהמנקים ובהחלפת חברות פעם אחר פעם..

היום בזכותנו, הם נהנים מניקיון ברמה גבוהה מאוד ובקביעות. אתם מוזמנים לקרוא בעצמכם חוות דעת בקישור הבא חברת ניקיון מומלצת למשרדים – ‘מכתבי המלצה’

נצטט אחד מתוך ביקורות על חברת הניקיון שלנו בגוגל,

ההמלצה שייכת לרעות המדהימה – מנהלת אדמינסרטיבית של מס’ חברות היי טק בתל אביב, בשלב זה אנו מנקים בשתי משרדים עליהם היא אחראית.

“הגעתי לחברת פדנטים מהמלצה של מכרה בתחום.
אחרי באמת הרבה ניסיונות כושלים ואכזבות, אני מרגישה שהגעתי לנחלה!
עולם אחר של שירות, אכפתיות וכמובן של ניקיון!
ממש רואים את ההבדל מהיום הראשון שהפדנטים הגיעו.
הדברים הקטנים והכל כך משמעותיים…
אני מנהלת משרד של כמה חברות היי טק וכרגע אני בתהליך להעביר את כולן לחברת הניקיון המדהימה הזו. שווה כל שקל!

תודה”

המלצה מאוד דומה מצד מנהלת משרד נדל”ן תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו שתיהן מדברות על “נחלה” מילה שאולי לא משתמשים בה כמעט בהקשר של ניקיון לכן היא משכה את תשומת ליבנו יותר מהמלצות אחרות.

נשמח אם גם אתם תחוו את הניקיון שלנו!

חשוב לנו שתדעו שניקיון משרדים בפדנטים מבוצע בסטנדרטים גבוהים במיוחד. אנחנו תמיד משתפרים ושואפים לתת יותר מעבר לסטנדרט שכולל בין היתר ניקיון מיטבי של האבק מכל חלקי המשרד לרבות ניקיון אבק מהמחשבים, מקלדות ושאר מכשור אלקטרוני באופן המתאים כמובן.

ניקיון יסודי במטבח שכולל את ניקיון המקרר, מיקרוגל, מכשיר מים, מחם מים, מדף הקפה ושאר המדפים, דלתות הארונות כיורים וברזים,

בכללי במשרד אנחנו עוברים מעת לעת על ניקיון הדלתות, ידיות ומשקופים.

אזור שמקבל תשומת לב מיוחדת זה – תאי השירותים, הם עוברים חיטויי ואנחנו שמים עליהם דגש בכל ביקור שלנו.

השביעות רצון שלכם קשורה בחלקה הניכר למנקה שתצוות אצלכם לכן  אנו משקיעים המון אנרגיות, זמן ומשאבים בהשמה מוצלחת של המנקה שמגיע אליכם בפועל.

ההשקעה שלנו מתבטאת כבר משלב הגיוס, חשוב לנו לצוות אלנו את העובדים הטובים ביותר, כאלו שיודעים לנקות במקצועיות מבלי להשאיר סימני ניגוב, מבלי לפסוח על פינות, עבודה עם סמרטוט ומים נקיים, תוך שמירה על ציוד המשרד ודאגה מתמדת לניקיון של כל חלקי המשרד *כולל ממש הכל*  אין אזורים, ציוד, מכשור שלא אמורים לעבור ניקיון ראוי.

בטווח הארוך ההשקעה שלנו מתבטאת בבקרה באמצעים שונים (בין הייתר דיווח באמצעות סרטוני ווצאפ)  ומתן תמריצים ובונוסים קבועים וגבוהים בשכר החודשי וזאת על פי שביעות הרצון שלכם מרמת הניקיון וטיב השרות של המנקה. זהו כלי חשוב שמבטיח יעילות ומוטיבציה גבוהה מצד המנקה לאורך זמן.

התוצאות ניכרות ואנו גאים בצוות פדנטים, מנקים מסורים, אכפתיים ומקצועיים באופן משמעותי מהסטנדרט גם בחברות ניקיון נחשבות.

נקודה נוספת חשובה, בזכות התמריצים והערכה הרבה שלנו למנקים, הם נשמרים קבועים איתנו ואתכם לאורך זמן. התחלופה מועטה וזה יתרון משמעותי מבחינת נוחות ומבחינות שונות.. אלו שחוו תחלופת מנקים גבוהה וודאי יבינו את האמור.

חברת ניקיון מבריקה:) גם למשרדים קטנים

שרותי הניקיון שלנו מוצעים גם למשרדים קטנים, בעיקר בתל אביב ואזור המרכז.  ממש לא משנה מה גודל המשרד שלכם וכמה פעמים בשבוע תרצו את הניקיון, אנו נשרת אתכם בנאמנות וכיף:-)

כמו”כ, אם ברשותכם משרד קטן ייתכן ויספיק לכם ניקיון מקיף ויסודי למשרד פעם בשבוע. יש משרדים שבוחרים בפעמיים / שלוש בשבוע וכן הלאה זאת לעומת משרד גדול ורווי פעילות שזקוק לניקיון יומיומי ולעתים אף למס’ מנקים.

עסקנו בעמוד הזה בעיקר בניקיון אבל נסיים בנקודה חשובה במיוחד, שרבים לא מודעים עליהם (כולל עורכי דין ואנשים שהחוק לא זר להם..) שכדאי לתת עליה את הדעת ראשונה, עוד טרם מוודאים שאוהבים את הניקיון עצמו

ההיבט החוקי בעת התקשרות עם חברת ניקיון

לפי תיקון מס’ 8 לחוק העסקת עובדים על ידי קבלני כוח אדם – חל איסור על התקשרות עם קבלן כוח אדם או קבלן שירות (לשון החוק לחברת ניקיון) שאינו מחזיק ברישיון מטעם משרד הכלכלה . האיסור כאמור חל הן על ההתקשרות והן על קבלת שירות מחברת ניקיון שאינה בעלת רישיון

לפניכם החוק כלשונו,

“לא יקבל אדם שירות כוח אדם מקבלן כוח אדם או שירות מקבלן שירות, ולא יתקשר עימם לקבל שירותים כאמור, אלא אם כן קבלן כוח האדם או קבלן השירות לפי העניין, הוא בעל רישיון לפי פרק זה והמציא לאותו אדם העתק ממנו”

תוכלו לקרוא עוד מידע על האמור בקישור “התקשרות עם חברת ניקיון – ההיבט החוקי” אם נתמצת – חל איסור פלילי שבצידו קנסות בגובה עשרות אלפי שקלים על התקשרות עם חברת ניקיון שאינה מחזיקה ברישיון משרד הכלכלה. מחובתכם להחזיק העתק רישיון קבלן ומחובתכם לערוך הסכם שמוודא “ריווח קבלני” (שהתשלום שאותו אתם משלמים לחברת הניקיון מכיל בתוכו את כל התנאים הסוציאליים, עוד פרטים בקישור לעיל)

חברת ניקיון פדנטים –  מאושרת ע”י משרד הכלכלה ומחזיקה בכל האישורים הנדרשים. מס’ הרישיון שלנו 0373
 
נשמח לקבל ממכם שיחת טלפון, להרחיב בכל נושא ויותר מהכל פשוט לדאוג לכם למשרד מבריק ושקט נפשי.
 
אנחנו זמינים וממתינים לשיחתכם(: 1700-70-70-74
קבלו מאיתנו עוד היום הצעה אטרקטיבית לניקיון המשרדים שלכם
המלצה על חברת ניקיון פדנטים

"ברצוני להודות לכם על עבודתכם המסורה והאדיבה במרכז החינוכי "גן החלומות" לילדים המחלימים מסרטן מבית עמותת "גדולים מהחיים". הילדים, המשפחות והצוות נהנים להגיע מדי בוקר לסביבה לימודית נקייה ,ריחנית ומסודרת. אני רוצה להודות לעובדת המסורה אשר מגיעה מדי יום בעקביות ועובדת עמנו בשיתוף פעולה תוך התייחסות לצרכים הייחודים של המרכז המשתנים. הניקיון הוא יסודי ומקצועי ואנו נשמח להמשיך לעבוד עמכם גם בהמשך. תודה לכם!"
גדולים מהחיים
הנהלת המרכז
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו :) Skip to content