חברת ניקיון פדנטים - שרותי החברה

אנו מספקים במקצועיות ואהבה שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר למשרדים, קליניקות, אולמות תצוגה, עמותות, בתי דפוס ופחות או יותר לכל בית עסק המעוניין ליהנות ממשרדים נקיים ונעימים.

איננו מספקים שירות למסעדות, פיצריות וכדו'

איננו מספקים שירותי ניקיון למגזר הפרטי. כל האנרגיות, ההשקעה והמשאבים שלנו ממוקדים 100% בשרותי ניקיון למשרדים ובתי עסק. זאת אחת הסיבות שאנחנו כל כך טובים במתן שירותי ניקיון למשרדים.

אנחנו ממוקדים ומנוסים מאוד בתחום ניקיון למשרדים וכמובילים בענף אנחנו דואגים להשתפר, ללמוד ולהתמקצע מיום ליום באומנות הליבה שלנו – מתן שרותי ניקיון למשרדים. אנו לא עוסקים בניקיון בתים ואם אתם זקוקים לניקיון לבית אנחנו ממליצים על קבוצת הפייסבוק 'מנקים טובים לבתים' שם תוכלו למצוא מנקה באופן עצמאי ובהעסקה ישירה ללא חברת ניקיון.


ניקיון משרדים המלצה על חברת ניקיון פדנטים

לא משנה מה גודל המשרד שלכם, אנו מבטיחים לכם ניקיון אמיתי ויסודי תוך השקעה ותשומת לב ראויה לכל חלקי המשרד

אנחנו מספקים שרותי ניקיון משרדים בתל אביב והמרכז לחברות גדולות אך גם לעסקים קטנים ו/או משרדים קטנים בהם הצורך לניקיון לעיתים עומד על פעם בשבוע בלבד. אופציות נוספות ושכיחות לניקיון – ניקיון משרד פעמיים בשבוע, שלוש פעמים בשבוע וכמובן ניקיון משרד באופן יומיומי – א' – ה' לשעה שעתיים עד משרה מלאה של מס' עובדים. קיצר, זה תלוי בצרכים שלכם ואם אתם לא בטוחים מהם, תנו לנו לייעץ לכם מתוך הניסיון שלנו (בקשו לשוחח עם מנהל עבודה)

במידה והמשרדים שלכם נכון לעכשיו לא במצב הרצוי מבחינת הניקיון, כתוצאה משירותי ניקיון לא מספקים שקיבלתם עד כה, או מכל סיבה אחרת, אנו נדאג כבר בתחילת ההתקשרות שלנו להחזיר את המשרד שלכם כולו למצב נעים ונקי, אם יש הזנחה ממש מצטברת זה לעיתים ידרוש מס' ניקיונות. לא משנה כמה השקעה וזמן נצטרך, אנו נטפל במשרד שלכם ממש כאילו הוא היה שלנו:)

אזורי העבודה שלנו במרכז ואנו ואפשר בהחלט לומר בחיוך ששמנו הולך לפננו בערים רווי פעילות כמו תל אביב, רמת גן, בני ברק ולא רק.. אנחנו משרתים אגב גם בערים נוספות – גבעתיים, גבעת שמואל, פתח תקווה, בת ים, חולון, ראשון לציון, אזור, יהוד וכן בערים נוספות לפי מצבת כוח האדם באיזור. חברת ניקיון מומלצת לניקיון משרדים  ועשירה במכתבי תודה והמלצות חמות שמספרות את סיפורינו יותר מכל פוסט שנרשום מה גם שאנו לגמרי דוגלים באמרה 'יהללך זר ולא פיך'..

תוכלו אפילו לשוחח/לבקר אצל לקוחותינו ולהתרשם בעצמכם מאיכות העבודה, יש לכם רשימת לקוחות + רשימת המלצות, די בקלות תוכלו לאתר מס' טלפון ולבדוק עד כמה אנחנו טובים (אם תרצו שאנו נספק לכם מס' טלפון של ממליצים, בקשו ונשמח לסייע) אנחנו לוקחים אחריות בכל הקשור לניקיון במשרדכם במקצועיות שנרכשה לאחר שנים ארוכות של מתן שירותי ניקיון לעסקים

נטפל בניקיון המשרד שלכם בתשומת לב, בשירות ובהתלהבות ממש כאילו הייתם לקוחותינו היחידים.

שרותי ניקיון למשרד שלכם יכללו

ניקיון יסודי של אבק ולכלוך מכל חלקי המשרד. ניקיון משטחים, כיורים וציוד מטבח כגון מקרר, מיקרוגל, קומקום חשמלי, בר מים וכדו'. נקיון ציוד ומכשור אלקטרוני , מחשבים, מקלדות, טלפונים, פקסים ועוד דברים גם אלו שלא נראים לעין, כגון ניקוי גב מסך המחשב..

תאי השירותים שלכם יקבלו טיפול וחיטוי מיוחד בכל ביקור שלנו, כולל כמובן נקיון יסודי של האסלה מכל הצדדים, המושב, מיכל המיים. מילוי נייר טואלט ונייר ניגוב ידיים במתקנים.

קרמיקה, חיפויים, פנלים ודלתות השירותים ננקה בהתאם לצורך. כשנסיים תוכלו אפילו לאכול שם..

הנקיון כמובן כולל ריקון פחים, נקיון יסודי ומתאים של הרצפה, רצפת פרקט לדוגמא – ננקה בצורה שתשמר ותדגיש את יופי הפרקט תוך כדי שימור הפרקט (בלי לשפוך מים או חומרים לא מתאימים חלילה)

במסגרת שרותי הניקיון שלנו תקבלו גם ניקיונות מיוחדים שאותם נעשה בהתאם לצורך. כגון נקיון דלתות, משקופים, ידיות. הסרת קורי עכביש, נקיון כתמים בולטים מקירות בעזרת ספוג פלא. נקיון אבק מעל פנלים. נקיון מתגים, שקעים וכבלים מאבק ולכלוך. קיצור, אנחנו 'חולי ניקיון':-)

חייגו אלינו כבר עכשיו 1700-70-70-74 ותהנו מהצעה אטרקטיבית לניקיון המשרד שלכם