חג הפסח הוא גם חג שבו עושים סדר וניקיון כללי בבתים ובמשרדים. זה הזמן להיערך לכך ולהזמין את אחד מהצוותים שלנו, כדי לרענן את נראותו של המשרד.

ניקיון יסודי לקראת חג האביב 

חברת פדנטים מבצעת פעולות ניקיון יסודיות במשרדים רבים אשר כוללות את כל המרחב כדי ליצור סביבה נקיה והיגיינית.

החשיבה הבסיסית היא שהעובדים נמצאים לאורך שעות רבות בכל יום במשרדים ולכן נחשפים לחיידקים מכל העובדים והאורחים. לכן יש צורך לבצע ניקיונות רציניים, חיטוי וטיהור כדי לשמור עליהם. 

ניקיון של מרחב הפעילות 

העבודות הנדרשות מבוצעות על פי שלבי העבודה אשר נקבעו מראש כדי לטפל בכל מקום נחוץ. העובדים המיומנים מנקים באופן יסודי את כל הדלתות הפנימיות במשרד, כולל הפרזולים. בנוסף לכך מנקים את כל שטחי החלונות בחלקם הפנימי ואם אפשר גם בחלקם החיצוני, אלא אם מדובר במגדל רב קומות.

בכל אחד מהמשרדים קיים ציוד רב כמו שולחן, כיסאות, מחשבים, מדפסות, מדפים, ספרים ועוד. העובדים המנוסים מנקים אותם באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים בתשומת לב רבה כך שהכול יהיה נקי לחלוטין. תשומת לב מיוחדת מעניקים לחדרי הישיבות אשר מגיעים אליהם גורמים שונים, מנקים את כל המרחב ומשאירים בכל החדרים גם ניחוחות נעימים, כדי ליצור אווירה מקצועית וריחנית ביותר. 

המטבח המשרדי 

במטבחים משרדיים רבים יש פעילות רבה של הכנת אוכל, ישיבה סביב שולחנות האוכל, קפה, עוגיות והמון דינמיקה יום יומית. עובדי הניקיון מנקים לקראת חג הפסח את כל הארונות, משטחי העבודה, הציוד החשמלי, כלי האוכל, שולחנות, כיסאות וכל ציוד נוסף אחר קיים בהם. המטרה היא להעניק לעובדים סביבה נקיה, הגיינית ואווירה נעימה וביתית לאור שעות העבודה הרבות שלהם.

שירותים משרדיים 

עובדים ואורחים רבים נכנסים בכל יום לשירותים ולכן עובדי האחזקה מבצעים תמיד ניקיון יסודי וחיטוי כדי לשמור על בריאותם של כולם. אך לקראת פסח מבצעים מבצע ניקיון מיוחד, מחליפים מתקנים, מוסיפים מתקנים חדשים לנוחות המשתמשים כך שתמיד יהיה להם בהישג יד סבון, נייר טואלט ונייר לניגוב ידיים. מנקים ומחטאים היטב את הכיורים, המראות, האסלות, המחיצות וכל צורך אחר במרחב השירותים.

המבואה של המשרד

המבואה היא חלון הראווה של המשרד ולכן מקפידים מאד על נראותו של המקום. מנקים היטב את הריהוט באולם ההמתנה, דלפקי הקבלה, שולחנות כיסאות, גופי תאורה וכו’.

ניקיון הרצפה והפרקטים 

השלב האחרון הוא שטיפה רצינית ביותר של האריחים בכל המשרדים, חדרי הישיבות והמבואה. זאת תוך שימוש בחומרי ניקוי אשר יותירו את כל המרחב מצוחצח ומבריק. אם קיימים במשרד פרקטים ינקו אותם העובדים תוך שימוש בחומר ייעודי לכך. 

 

חג הפסח קרב בצעדי ענק, דברו אתנו ונשמח לבצע ניקיון מהותי גם במשרדכם.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו (: דילוג לתוכן