משרדנו אחראי על ביצוע ניקיון במשרדים רבים אשר ממוקמים באזור הבורסה ברמת גן. לעיתים קרובות אנו מטפלים בכמה משרדים באותו הבניין כך שצוותי העובדים עוברים בין הקומות ומבצעים את כל העבודה הנדרשת בתשומת לב מרבית.

צוותי הניקיון 

הדרישה הבלתי מתפשרת של ההנהלה היא שכל מרחב המשרד יהיה נקי למשעי כיוון שהעובדים נמצאים במקום לאורך שעות רבות, כך שרמת הניקיון תהיה כמו בבית. אנו מסכימים עם הגישה ולכן מקפידים על עבודה בכל נקודה במרחב בלי לדלג על אף פינה.

בבניינים הגבוהים אנו מנקים את החלונות בחלקם הפנימי. את חלקם החיצוני מנקים מעת לעת החברות אשר עוסקות בכך באמצעות סנפלינג. מעבר לכך מנקים היטב את דלת הכניסה, כל המשקופים, דלתות החדרים וחדרי הישיבות. 

במשרדים הגדולים קיים מטבח מרווח וגם פינת אוכל בה ממוקמים כמה שולחנות וכיסאות לנוחותם של העובדים. צוותי הניקיון מנקים ומחטאים את השולחנות והכיסאות, משטחי העבודה, המדפים, הארונות ומוצרי החשמל כמו המקרר והמיקרוגל, אשר היו מלאים בסימנים מהנגיעות של העובדים במיקומים שונים ועל ידיות האחיזה. 

השירותים מקבלים תשומת לב מיוחדת. עובדי האחזקה מוודאים שקיימים במקום סבון, נייר טואלט ונייר לניגוב ידיים ובמידת הצורך הם ממלאים את הציוד בחומרים חדשים. כל הכלים הסניטרים עוברים חיטוי משמעותי ביותר וניקיון בכל נקודה בשטחם. אם מדובר במשרד המעסיק עובדים רבים ועובד הניקיון נמצא במקום לאורך כל היום, הניקיון בשירותים יתבצע גם בבוקר וגם בצהרים כדי להעניק הגנה מרבית לעובדים.

ניקיון במשרדים עצמם 

ברוב המשרדים מצטבר כל הזמן אבק וחול עקב הקרבה לים או תנופת הבנייה בסמוך למבנה המשרדים ברמת גן. לכן העובדים שואבים בכל חדר את האבק, מנקים בעזרת מטלית את המדפים, המחשב, שולחן, כיסא וכל חפץ נוסף אשר קיים בכל חדר. מקרצפים את הרצפה תוך שימוש בחומרי ניקוי בטיב מעולה או לחילופין מנקים באמצעות מטלית לחה את לוחות הפרקט בכל החדרים.

את חדרי הישיבות מנקים בפערי הזמן אשר נוצרים בין ישיבה לישיבה. מסדרים את השולחן, מפנים כוסות וכלים נוספים המונחים על השולחן. מנקים היטב את כל הכיסאות ומאווררים את החדר לקראת הישיבה הבאה.

מנקים גם את הריהוט אשר ממוקם באולם ההמתנה באמצעות שואב אבק בעל כושר יניקה מאסיבי, שטיחים, נברשות, תמונות, דלפק הכניסה ועוד.

גם כאן קיימת חשיבות רבה לניקיון הרצפה, ממרצפות או מלוחות פרקט טבעי או למינציה.

שעות הניקיון בכל משרד

החשיבה משתנה ממשרד למשרד, יש כאלו המעוניינים שצוותי הניקיון יגיעו מוקדם בבוקר וכך ימתין לכל אחד מהעובדים חדר נקי ורענן בהגעתו. אופציה נוספת היא לנקות במהלך היום תוך תיאום עם כל אחד מהעובדים, כדי לא להפריע לו כאשר לוח הזמנים שלו צפוף. 

 

אנחנו נשמח להיפגש אתכם, להבין את צרכי המשרד ולתאם ניקיון יסודי בהתאם ללוח הזמנים הנוח לכם. תודעת השירות הגבוהה שלנו, אשר אותה אנו מעבירים לעובדינו מחייבת אותם לבצע עבודה מושלמת אצל כל לקוח וזאת תוך מתן תשומת לב לכל מקום ובחיוך תמידי. הם מודעים לעובדה שעובדי המשרד סומכים עליהם ועל הרמה הגבוהה של הניקיון.

צוות פדנטים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו (: דילוג לתוכן